MALOWANIE NATRYSKOWE / MALOWANIE TRADYCYJNE ŚCIAN

Nasza oferta  » MALOWANIE NATRYSKOWE / MALOWANIE TRADYCYJNE ŚCIAN

MALOWANIE ŚCIAN KOSZALIN

Malowanie metodą hydrodynamiczną ścian, sufitów, malowanie tradycyjne

 

       Dzięki zastosowaniu stosunkowo nowej technologii malowania hydrodynamicznego jesteśmy w stanie maksymalnie skrócić czas wykonania prac malarskich oraz osiągnąć idealnie gładkie struktury zużywając przy tym mniej materiału.

 

Na czym polega metoda AIRLESS

       Najprościej mówiąc metoda natrysku hydrodynamicznego polega na sprężaniu farby (100-230 Bar) i wyrzuceniu jej pod wysokim ciśnieniem (w postaci drobinek) bezpośrednio na powierzchnie ściany, sufitu . Obecnie agregaty malarskie pozwalają wykonywać malowanie natryskowe za pomocą wszystkich rodzajów farb wewnętrznych i zewnętrznych. Dzięki zastosowaniu metody natrysku hydrodynamicznego jesteśmy w stanie pokryć farbą powierzchnie o skomplikowanych kształtach. Dziękimalowaniu natryskowemu jesteśmy w stanie utrzymać jednorodną grubość powłoki, co skutkuje wysoką jakością otrzymanego efektu końcowego.

 

Gdzie stosować metodę natryskową

        Malowanie natryskowe sprawdza się w przypadku ścian i sufitów, mieszkań i domów, klatek schodowych, biur, obiektów sportowych, hal produkcyjnych, elewacji itp

        Kluczowym elementem, który decyduje o indywidualnym charakterze pomieszczenia, a także podkreśla jego klimat i aranżację jest odpowiedni wybór koloru ścian. Przy wyborze farby należy kierować się nie tylko jej kolorem, ale również właściwościami i rodzajem pomieszczenia, do którego dany produkt jest przeznaczony. Właściwe dostosowanie farby do podstawowych warunków prawidłowego jej użytkowania skutkuje odpornością powłoki.

 

 W ofercie naszej firmy znajdą Państwo takie usługi jak:

  • malowanie natryskowe ścian, sufitów (jednokrotne, dwukrotne) agregatem malarskim
  • gruntowanie powierzchni (ścian, sufitów, posadzek) agregatem malarskim 
  • malowanie ręczne wałkiem ścian, sufitów (jednokrotne, dwukrotne)
  • przygotowanie powierzchni do malowania ( czyszczenie ścian, oklejanie folią okien, drzwi itp)
  • malowanie elewacji natryskowo ( pistoletem malarskim, ręcznie)
  • skrobanie ścian pokrytych starą farbą (olejną, emulsyjną )  

 

 Cennik malowanie natryskowe Koszalin

Cennik usług uzależniony jest od takich czynników jak: rodzaju prac, ich wielkości, stopień trudności oraz warunków realizacji zlecenia.

Malowanie natryskowe oferta firmy remontowo budowlanej AlphaBud Koszalin

 

Dobór odpowiednich farb- malowanie ścian

 Ściany - malowanie kuchni, przedpokoju i pokoju dziecka

W pomieszczeniech, które szczególnie narażone na poplamienie i zabrudzenie, a więc są ściany w kuchniach, przedpokojach i pokojach dziecięcych zaleca się użycie farby odpornej na wodę i ścieranie, nadającą się do zmywania np. wilgotną gąbką. Może to być np. akrylowa farba emulsyjna.

Jeśli chodzi o malowanie ścian w pokojach dziecięcych, farby do malowania powinny być nieszkodliwa. Najlepiej użyć zwykłej, wodorozcieńczalnej, niezawierającej rozpuszczalników ani amoniaku, nadającej się więc do wnętrz, w których nie powinny występować czynniki alergizujące.

Farby do ścian w sypialni i salonie

W pomieszczeniach suchych, np. w sypialni i salonie, stosuje się wszystkie rodzaje farb wodorozcieńczalnych. Świetnie sprawdzą się tu farby emulsyjne, dobrze kryjące i wydajne. Natomiast w pomieszczeniach wilgotnych (kuchnia, łazienka) powinno się stosować farby wodoodporne – akrylowe lub lateksowe.

 Zaawansowane agregaty hydrodynamiczne przystosowane są do aplikacji w zasadzie każdego rodzaju farby.

Wykorzystanie agregatu hydrodynamicznego do malowania natryskowego jest bardzo ekonomicznym i coraz chętniej stosowanym rozwiązaniem. 

 

Nasze usługi - malowanie ścian, sufitów

Firma AlphaBud świadczy usługi malowania natryskowego i innych prac malarskich w obrębie (30km) od siedziby. 

Nasi klienci pochodzą z miast: KOSZALIN, SZCZECIN, GDAŃSK, GDYNIA, KOŁOBRZEG, SŁUPSK, Białogard, Darłowo, Sławno, Bobolice, Ustronie Morskie, Sarbinowo, Mielno, Łazy, Dąbki, Polanów, Manowo, Karlino, Ustka, Rowy

generalnie na terenie województwa zachodniopomorskiego ew. na terenie całego kraju.